Tüm Kategorilerde
0850 259 0 777
Click to English Klicken Sie auf das Deutsche
Dekoratif Tuğlalar
Tarla Taşı Miks Color
150,00 TL + Kdv
Mutfak & Banyo Duvar
Muğla Beyazı Cilalı Altıgen Mozaik
180,00 TL + Kdv
Çeşmeler
Mermer Çeşme Modeli
6000,00 TL + Kdv
Traverten Set
Noçe Travertine French Pattern Set
200,00 TL + Kdv
Mozaik Madalyonlar
Noçe Traverten Yeşil Miks - Madalyon
500,00 TL + Kdv
Havuz taşları
Traverten Eskitme Havuz Taşları
80,00 TL + Kdv
Patinato Traverten
Rustik Traverten Patinato French Set
160,00 TL + Kdv
Banyo Aksesuarları
Eskitme Lavabo Sifon Takımı - Düz Su Taşmasız
578,00 TL + Kdv

Nakliyat ve Teslimat

*

Mermer Yapı Market, aldığınız ürünleri size en kısa zamanda en uygun fiyata teslim etmeyi amaç edinmiştir.

 

Öncelikli amacımız siparişinizi oluşturan tüm ürünleri size bir seferde en yakın depomuzdan göndermektir. Siparişi oluşturan tüm ürünler size en yakın depoda bulunmadığı ya da bir depomuzdan gönderilemeyeceği takdirde size en yakın diğer Mermer Yapı Market deposundan gönderilecektir. Siparişiniz kargo firmasına verilmiş ve belirtilen süre içinde teslim edilmemiş ise Alo Mermer Yapı Market 0232 264 39 19’ü arayarak ürünlerinizin teslimat bilgilerini müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz.

 

Siparişleriniz onaylandıktan sonra siparişi oluşturan ürünler size en yakın mağazamız tarafından stok durumlarına göre hazırlanmaya başlar. Siparişiniz 3 ile 7 iş günü içinde kargoya verilir. Geniş ürün yelpazesine sahip mağazalarımız ve depolarımızda beğendiğiniz ürünlerin boyutları ne olursa olsun Türkiye'nin her yerine gönderebiliyoruz. Fakat hatırlatmak isteriz ki; Kargo firmaları ilçe merkezlerine uzak olan bazı yerleşim bölgelerine teslimat yapmamaktadır. Bu noktalara haftanın belirli günlerinde teslimat yapılmakta veya alıcının siparişini en yakın kargo şubesinden kendisinin alması rica edilmektedir. Sipariş verdikten sonra teslimat adresi tanımladığınızda ilgili kargo firmasının ürünün teslim edileceği bölgeye teslimat yapıp yapmadığını, telefon ihbarlı bölge olup olmadığını ya da hangi gün teslimat yaptığını öğrenebilirsiniz.

 

Türkiye'nin her yerine teslimat süresi, sipariş verdiğiniz günden itibaren 3 ile 7  iş günü arasıdır.

 

Mermer Yapı Market, internet üzerinden veya telefonla alışveriş yapan müşterilerine sunduğu çok özel hizmet ile sanal alışverişe açılmış olan ister büyük ister küçük hacimli her ürünü tüm Türkiye'ye teslim edebilmektedir. Aynı anda aynı teslim noktasına sevk edilen 100 desi veya kilogram altındaki küçük hacimli siparişlerinizin daire kapısı önünde teslim edileceğini, aynı anda aynı teslim noktasına sevk edilen 100 desi veya kilogram üzerindeki büyük hacimli siparişlerinizin apartman kapısında teslim edileceğini belirtmek isteriz.

( Desi = en(cm)*boy(cm)*yükseklik(cm) / 3000 olarak hesaplanır.)

 

Satın aldığınız ürünü teslim alırken kargo yetkilisine asla ödeme yapmayınız. Sipariş tarafınıza teslim edilirken kargo yetkilisinin yanında kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Aksi halde ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz. Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu unutmamalısınız. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız 0232 264 39 19 numaralı Alo Mermer Yapı Market hattını arayabilirsiniz. Sorununuz sistemimize kaydedilecek ve ürünleriniz bize geri ulaştığında yeni ürünleriniz size en kısa sürede gönderilecektir.

 

Ek Bilgiler;

Gönderi alanımız, çalıştığımız kargo firmasının gönderi alanı ile sınırlıdır.

Ürün görsellerinde kullanılan aksesuarlar fiyatlara dahil değildir.

Taşınırken hasar görebilecek ve diğer kargolara zarar verebilecek bazı malzemeler anahtar teslim bazı ürün ile hizmetler, telefonla ve internetten üzerinden sipariş hizmeti kapsamına girmemektedir.