Kurumsal

2012 yılından beri Mermer Yapı Market; Mermer, Traverten, Mermer basamak, denizlik, mermer döşeme, Mermer ve Doğal taş lavabolar, Patlatma mozaik, Mermer duş tekneleri, Hamam kurnaları, Doğal taş ürünleri, Otantik ve Altın kaplama armatürler, Doğal taş malzemeleri ve Aksesuarları alanında faaliyet gösteren ve bu ürünlerin Türkiye'nin her tarafına adres teslimi satışını sağlamaktadır. Ürün çeşitliliği, gerçekçi fiyat politikası ve geniş müşteri portföyü sayesinde Türkiye genelinde Mermer ve Doğal taş ürünlerinin talebini karşılamakta ve son dönemde yaptığı atılımlar ve yatırımlarla Türkiye'nin dört bir yanındaki müşterilerine yüksek kalitede ürün sevkıyatı yapmaktadır.

2014 yılı itibariyle şahıs firmasından İDOLYA YAPI İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak kuruluşunu ilan eden tescilli marka Mermer Yapı Market, yurtdışına da ihracat yapmaya da başlamıştır.

 

Müşteri Memnuniyeti
Mermer Yapı Market; Ülkemizin sürdürülebilir gelişimi için en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetlerin güvenilir bir çözüm ortağı olarak, temas halinde olduğu tüm tarafların memnuniyetini ilk sırada tutar.
Etkin yönetim, eğitim ve iletişim olanakları ile, başarısının temelinde olduğuna inandığı çalışanlarının sürekli gelişimlerini destekler ve onlar için en uygun çalışma koşullarını sağlar. 

 

 *

 

 

Misyonumuz

Mermer ve Doğal taş sektöründeki tüm global yenilik ve teknik gelişmelerin takipçisi olmayı, aynı zamanda bu gelişmelerin bölgedeki uygulayıcısı ve öncüsü olmayı kendimize misyon edindik. Müşteri memnuniyetine, kaliteye, inovasyon ve başarıya odaklı bu ilkelerimiz doğrultusunda ticari hayatımıza devam ederken taviz vermeyeceğimiz diğer hususlar da müşterilerimizin ilk alışverişlerinden sonraki alışverişlerini de bizimle yapmalarını sağlamak, dolayısı ile müşteri memnuniyetinin ancak bu şekilde olduğunu göstermektir. 

 

Vizyonumuz

Kaliteli ürün ve hizmet sağlamanın temel gereklilikleri olan modern teknoloji, kaliteli ekipman ve deneyimli işgücü kullanarak, müşteri odaklı kalite politikası çerçevesinde, güçlü sinerji ile çalışmalar yapmaktır. Bölgede Mermer ve Doğal Taş sektörü denilince akla gelen ilk firma olmayı, bu hedefini gerçekleştirirken de misyonundan ve ticari ilkelerinden taviz vermemeyi kendisine vizyon edinmiştir.

 

*

 

Güvenilirlik
Mermer Yapı Market; Üründe ve hizmette süreklilik ve güvenilirlik esasıyla hareket eder, müşteriye ürünü ve hizmeti tam zamanında ve kusursuz olarak götürerek hizmetin ve ürünün sürekliliğini sağlar. Aynı zamanda nakliyat ve kargo gönderimi esnasında ürünün adrese teslim edilmesine kadar süreci yakından takip eder ve gönderimini yaptığı ürünlere müşterinin zarar görmemesi için sigorta kapsamını sonuna kadar kullanır.

 

Sürekli gelişim
Mermer Yapı Market; Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda öncü olma ve geleceği kurgulama vizyonu ile sürekli gelişimi görev bilir. Ürünlerini, hizmetlerini, çalışanlarını ve süreçlerini değerlendirerek sistemin sürekli iyileştirilmesini sağlar.

 

*

 

Saygınlık
Her Mermer Yapı Market çalışanı güvenilirliğin yolunun saygı duyulan bir kurum olmaktan geçtiğinin bilincindedir, Mermer Yapı Market, saygınlığı ve güçlü kurum imajı ile uzun soluklu ve sürekli bağlantılar kurmayı hedefler, kurumsal ve sosyal sorumluluk anlayışı ile insanlığa katkıyı tüm maddi değerlerin üzerinde görür.

 

Bizi tercih eden, ürün ve hizmetlerimizden yararlanan tüm müşterilerimize teşekkür eder, alınan ürün ve hizmetlerin kalıcı olmasını, yine uzun yıllar devam etmesini dileriz.